view
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
view

אל האתר

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות

Go down 
3 posters
מחברהודעה
maor443
חבר וותיק
חבר וותיק

מספר הודעות : 70
שם פרטי : מאור
שם משפחה : בוחניק
עיר : חיפה
Registration date : 25.11.07

דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות Empty
הודעהנושא: דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות   דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות Empty11/27/2007, 01:00

בני יהודה - מס. אשדוד - 2 Mad

בני יהודה תרצה לנקום באשדוד, אחרי שזו הביסה אותה בליגה 3:0. כשאם סופרים נכון, הקבוצה אחרי חמישה הפסדי ליגה רצופים. בני יהודה תחסר למשחק הזה את סאלם אבו סיאם הפצוע, כשאת מקומו היה אמור לתפוס אסי בלדוט, אלא שזה שב רק אתמול לאימונים אחרי שפעת קשה. גם אשדוד במצב לא טוב. הקבוצה מפסידה בשלושה משחקים מתוך חמשת משחקיה האחרונים והיא מדורגת בליגה מקום אחד מעל בני יהודה. באשדוד לוקחים את המשחק הזה ברצינות, וחזן שנעדר מהאימון היום בעקבות מחלה, מעמיד הרכב חזק למשחק.המשחק אמנם הוא משחק חוץ עבור אשדוד, אבל לדעתי הם מסוגלים לנצח את בני יהודה, שנמצאת במשבר עצמי גדול. אני מסמן כאן 2

ליגת האלופות:

צ'סקא מוסקבה - אינדהובן-X Mad
צ'סקא מוסקבה - אינדהובן (+1) - 2
Wink סה'כ שערים / צ'סקא מוסקבה - אינדהובן - X Smile

צסק'א מוסקבה אחרונה בבית עם תיקו אחד ושלושה הפסדים בפער של 7 נק' מהמקום השני, מה שכמובן לא יעלה אותה לשלב הבא, אבל המאבק שלה הוא על המקום השלישי, שם נמצאת כרגע אינדהובן שהיא במרחק של 4 נק' מפנרבחצ'ה שבמקום השני. בסיבוב הראשון ניצחה אינדהובן במגרשה שבהולנד בתוצאה 2:1, תוצאה כזו היום תבטיח לה כמובן את המקום השלישי בטבלה עם סיכוי אפשרי למקום השני (במידה ופנר תפסיד לאינטר). ברוסיה כזכור הליגה נסתיימה לפני שבועיים, צסק'א סיימה שלישית בטבלה. משחקה האחרון של אינדהובן באלופות נסתיים בהפסד 2:0 בטורקיה לפנר'. צסק'א קבוצה לא יציבה. היא פותחת משחקים בסערה ונראית בהם מצויין, אבל לאט לאט ככל שעובר הזמן במשחק, הקבוצה נחלשת ונותנת ליריבה שלה להשתלט על המשחק. ההולנדים לדעתי לא יוותרו לרוסים במאבק על המקום השלישי, ולדעתי בכל מקרה, הם לא יפסידו כאן. אני מהמר על תוצאת תיקו.

ליון - ברצלונה - X (יחס 2.60)
מחצית / ליון - ברצלונה - X (יחס 1.90) Razz

ליון שפתחה את ליגת האלופות בצורה זוועתית עם הפסדים של 3:0 לברצלונה ולריינג'רס, חזרה לעצמה וניצחה בשני המשחקים האחרונים את שטוטגרט הגרמנית, 2:0 ו-4:2. כרגע היא שלישית בטבלה בפער של נקודה מהריינגרס שתשחק הערב מול שטוטגרט. מוליכת הבית מהצד השני, ברצלונה רוצה לסיים היום את הסיפור ולהבטיח העפלה לסיבוב הבא. בארסה השיגה עד כה תיקו אחד מהריינג'רס, ועוד שלושה ניצחונות. עם היכולת של מסי ושל רונאלדיניו בשילוב כח התקפי נוסף בקבוצה, ברצלונה בהחלט יכולה לסגור היום סיפור אבל חסר לה הכוח ההתקפי פה שנקרא תיירי הנרי שנפצע במחזור הקודם. מה שכן, במשחקי החוץ בליגת האלופות הקבוצה לא ממש משכנעת, וראינו את זה במשחק מול הריינ'גרס. ליון קבוצה ביתית מצויינת, ולדעי היא לא תיכנע היום. גם פה, כמו בהמלצה הקודמת, אני מסמן X.

שטוטגרט - ריינג'רס - X
מחצית / שטוטגרט - ריינג'רס -X
סה'כ שערים / שטוטגרט - ריינג'רס - X

אחד המשחקים הקשים ריינג'רס לפי דעתי לא תנצח יהיה או 1 או X אבל ממליץ בחום לא לגעת

דינמו קייב - רומא-2 Laughing
דינמו קייב (+1) - רומא - 2 Laughing

בשביל קייב האוקראינית היום זה הסיכוי האחרון שלה להמשיך איכשהו את הדרך באירופה. , באלופות היא מפסידה בארבעת המשחקים שלה עד כה, והמרחק בינה לבין המקום השלישי עומד על 4 נק'. הפסד או תיקו היום, והסיפור גמור. רומא מהצד השני יכולה לסיים את הסיפור בעצמה כשהיא מדורגת במקום השלישי בבית, בפער של 3 נק' מספורטינג השלישית. ניצחון היום או אפילו תיקו בתנאי שספורטינג תפסיד, ורומא בשלב הבא. רומא מגיעה למשחק היום למעשה אחרי שבעה משחקים רצופים ללא הפסד בכל המסגרות.בסיבוב הקודם ניצחה רומא את קייב בתוצאה 2:0. מתברר שקייב, שהיא קבוצה באמת רצינית. רומא לדעתי תנצח גם את המשחק הזה, ותבטיח כאן את ההעפלה שלה לסיבוב הבא. אני מהמר על 1:0.

מנצ'סטר יונייטד - ספורטינג ליסבון - 1 (יחס 1.35)
סה'כ שערים / מנצ'סטר יונייטד - ספורטינג ליסבון - X (יחס 1.90)

עם הבית הזה הבטיחה מנצ' כבר מזמן את ההעפלה שלה לסיבוב הבא. אחרי ארבעה מחזורים הקבוצה עם ארבעה ניצחונות ועם 100% הצלחה. ספורטינג מהצד השני עם סיכויים אחרונים להתברג לשלב הבא. הקבוצה במקום השלישי בבית עם ארבע נק', כשרק ניצחון שלה והפסד של רומא, ישאיר לה סיכוי במחזור האחרון לעבור את האיטלקים. בסיבוב הראשון ניצחה מנצ' יונייטד 1:0 קטן. היום אני מאמין שזה יסתיים קצת יותר. אני מהמר על לפחות 2:0.

אינטר - פנרבחצ'ה - 1 (יחס 1.35)
סה'כ שערים / אינטר - פנרבחצ'ה - X (יחס 1.90)

אינטר פתחה את הקמפיין הזה בטורקיה מול פנר', שם הפסידה לה 1:0. אך מאז ניצחה הקבוצה בשלושה משחקים ברצף. אינטר זקוקה היום לנקודה אחת בכדי להבטיח את עליתה לשלב הבא. במסגרת הליגה שיחקה אינטר שישה משחקים בבית וניצחה בחמישה. פנר' הטורקית מגיעה למשחק היום כשהיא שניה בטבלה והיא אחרי ניצחון יפה 2:0 על אינדהובן. פנר' תצטרך היום ניצחון בכדי להבטיח את עליתה לשלב הבא, אבל היא מודעת לרמת הקושי במשחק הזה. פנר' קבוצה לא רעה, אבל אני לא רואה אותה מוציאה נקודות בסן סירו כאשר אינטר תחגוג עם אוהדיה את העליה לשלב הבא . אני מהמר על 3:0 לאינטר.

סביליה - ארסנל - 2
סביליה - ארסנל (+1) -2
סה'כ שערים / סביליה - ארסנל - 1
פאביאנו VS קאנוטה - ארסנל - X
סה'כ קרנות / סביליה - ארסנל - X

ככל הנראה השתיים האלו גם ימישכו הלאה מהבית הזה, רק שסביליה, המארחת היום זקוקה לנקודה נוספת בכדי לחתום על זה סופית. סביליה כרגע שניה בטבלה עם שלושה ניצחונות והפסד, כשבמשחקה האחרון במסגרת נסתיים ב-2:0 על סטיאווה בוקרשט בחוץ. מאז, בשלושה משחקי ליגה הפסידה הקבוצה פעמיים וסיימה בתיקו במשחק נוסף. במחזור האחרון הפסידה הקבוצה למאיורקה החלשה 2:1. ארסנל מהצד השני במקום הראשון בבית עם שלושה ניצחונות ותיקו, וביתרון של 6 נק' על פני המקום השלישי, אבל ביחס שערים הרבה יותר טוב, ככה שלמעשה ארסנל כבר העפילה לשלב הבא. אחרי שהתעללה בסלביה פראג לפני שני מחזורים, סיימה מולה בתיקו מאופס במשחקה האחרון, ובשני משחקי הליגה האחרונים שלה, ניצחה ארסנל את רדינג ואת וויגאן, ונכון לעכשיו ארסנל מוליכה את הפרמייר ליג עם מאזן של עשרה ניצחונות ושלוש תוצאות תיקו. הווינר מעניק כאן יתרון יחסי לסביליה, אבל אני חושב שארסנל תהיה זו שתנצח. היא בכושר לא רע לעומת סביליה שמשחקת חלש מאוד בחודש האחרון. חזקו ב-X.

סטיאווה בוקרשט - סלביה פראג - X
סטיאווה בוקרשט - סלביה פראג (+1) - 2

ניצחונה היחיד של סלביה פראג עד כה, בהופעת הבכורה שלה בליגת האלופות, היה במחזור הראשון של הקמפיין הזה, 2:1 בבית על סטיאווה הרומנית. אלא שמאז חטפה הקבוצה רביעיה מסביליה, ושביעיה מארסנל, וכרגע היא שלישית עם 4 נק' . סלביה יוצאת היום למשחק מול סטיאווה בוקרשט, שעד כה הפסידה בכל ארבעת משחקיה. במחזור האחרון הפסידה הקבוצה בבית 2:0 לסביליה. הולך להיות משחק לדעתי קצת משעמם, משחק שלדעתי לא יוכרע.

אני מקוה שכולם יזכו ואני מאוד השקעתי בזה... אז נא לא לפרסם הודעות מרגיזות כמו "יופי של העתק הדבק" אני ואליהו נחליט מה לעשות עם הודעות כאלה..... אבל אני לא בא בגישה כזאת.... Wink Wink Wink Wink שיהיה בהצלחה לכולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

נערך לאחרונה על-ידי בתאריך 11/27/2007, 23:59, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
http://www.kafe.co.il
ג'חנון
משתמש ללא חיים
משתמש ללא חיים
ג'חנון

מספר הודעות : 105
שם פרטי : אליהו
שם משפחה : וינר

הודעהנושא: Re: דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות   דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות Empty11/27/2007, 13:32

בני יהודה יעשו תיקו וכל השאר לפי דעתי לא נכון חוץ מסטיוואה-סלביה
חזרה למעלה Go down
maor443
חבר וותיק
חבר וותיק

מספר הודעות : 70
שם פרטי : מאור
שם משפחה : בוחניק

הודעהנושא: Re: דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות   דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות Empty11/27/2007, 13:45

ג'חנון כתב:
בני יהודה יעשו תיקו וכל השאר לפי דעתי לא נכון חוץ מסטיוואה-סלביה

תן את ההמלצות והסימונים שלך ג'חנון.......... Very Happy Very Happy Very Happy
חזרה למעלה Go down
http://www.kafe.co.il
freiman93
משתמש ללא חיים
משתמש ללא חיים
freiman93

מספר הודעות : 110
שם פרטי : jlfre
שם משפחה : gr
עיר : gfu

הודעהנושא: Re: דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות   דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות Empty11/27/2007, 14:27

כן תן יאללה!
חזרה למעלה Go down
ג'חנון
משתמש ללא חיים
משתמש ללא חיים
ג'חנון

מספר הודעות : 105
שם פרטי : אליהו
שם משפחה : וינר

הודעהנושא: Re: דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות   דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות Empty11/28/2007, 19:25

להיום:

ברמן - מדריד - 2

רוזנבורג - צ'לסי - 2

לאציו - אולימפיאקוס - X

בנפיקה - מילאן - 2

סלטיק - דונייצק - 1

ליברפול - פורטו - 1/X

בשיקטאש - מארסיי - X
חזרה למעלה Go down

דביק: גביע הטוטו וליגת האלופות
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1